Часто в обідню перерву навідуюсь до ресторану узбецької кухні, де беру собі тарілку плову. Тут на видачу дають таку порцію, що вистачає непросто перекусити, а наїстися. І дуже мені подобається, як цей плов приготовлений, з пропареними овочами та м'ясом баранини.
Я плов полюбляю з дитинства, і завжди мені здавалося, що мамин - найсмачніший, аж поки не зрозумів, що це страва східної національної кухні , звісно, її представники готують його найкраще.
