You are viewing a single comment's thread from:

RE: One Day, One Dollar: Got a Pack of Burger Buns for the Fam and Snacks and Dessert for Myself -for One Dollar, YES!

Hahaha, talagng one time use lang ano? Lol. Ahh, join ka din sa pa challenge dear, try buying something naman, pagkasyahi ang $1