You are viewing a single comment's thread from:RE: First time cooking hallacas - ENG/ESPView the full contextView the direct parentglobalcurrencies in Foodies Bee Hive • 7 months ago Yes it is!!, the reason why it was that expensive was because I gave me 27 portions