PostsCommentslife-beauti in #hive-165469 • 6 days agoRE: Смакуємо свою черешенькуСмакотаааа! У дитинстві постійно лазив по цих деревах у Бабусі. О то було життя. Їв прямо з дерева - зовсім не мив. І все було добре :)))) Правда треба обережно, крайові гілки…